Bratislava I. - Staničná


Staničná 5
821 04 Bratislava
tel:  02/433 34 932 
mobil 0904 934 575
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Poslanie:

služba vo farnosti
• katechéza v škole
• práca v detskom domove
• opatrovateľská činnosť Charita
• redakčná činnosť, vyučovanie na TF Bratislava
• administratívna práca na ABÚ

Som Božia princezná

Milí priatelia, chceme sa s vami podeliť čo nového sa udialo na našom stretku. V sobotu 28.4. si dievčatá  mali priniesť na stretko  svoje najkrajšie šaty, prípadne sponky, topánky. Hneď na začiatku dievčatá prekvapila správa kráľovských pážat, že nás navštívi kráľ a treba sa pripraviť.

Čítať ďalej...

Pôst ako tréning lásky

Milí priatelia opäť sa chceme s vami podeliť z nášho mesačného stretka, ktoré mávame u nás v komunite. V sobotu 3.3. sme sa stretli spolu s 21 dievčatami a celé stretnutie bolo nasmerované na pôstne obdobie, ktoré sme začali prežívať.

Čítať ďalej...

Bratislavskí rybári...

Opäť sa chceme s vami podeliť so zážitkami z nášho detského stretka. (ktoré mávame raz za mesiac pre dievčatá v našej komunite.) Témou bolo " Povolanie učeníkov". V sobotu sa u nás zišlo 19  dievčat. Na začiatku sme sa rozdelili do 3 skupín podľa typu rybičiek, ktoré si dievčatá vytiahli. A tak vznikli: Okáňe, bublinky a pusinky.

Čítať ďalej...

Návšteva bratislavských betlehemov

Je známe, že v mnohých kostoloch starého mesta v Bratislave, sú nádherné vianočné betlehemy, ktoré majú dlhoročnú tradíciu. A tak v nás so sr. Miriam skrsla myšlienka pozrieť si tieto betlehemy spolu s deťmi.
5.1. 2012 sme sa napriek daždivému počasiu vydali na malú exkurziu betlehemov. Išlo s nami 10 detí a jedna mama.

Čítať ďalej...

Don Bosco na Trnávke

Opäť prichádzame , aby sme sa s vami podelili, čo nového sa udialo u nás na "stretku". Keďže boli prázdniny, tak naše "stretko" 7.1. 2012 bolo menšie počtom, ale za to bohaté na zážitky.
Témou stretnutia bol: DON BOSCO.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie