Bratislava III. - Na Križovat.

Na Križovatkách 74
821 04 Bratislava
02/436 38 925
mobil 0910 339 302
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.

Poslanie:
• práca v nemocnici
• práca v materskej škole
• služba v komunite
• práca v resocializačnom centre pre drogovo závislých
• formačná a študijná komunita

Objav Krista

Objav Krista, na ktorom sme sa zúčastnili, sr. Mariela a ja, je názov evanjelizačno- formačného seminára, ktorý sa uskutočnil v aule bratislavského seminára 6. -7.9. ako jedna z predmisijných aktivít blížiacich sa bratislavských misií.

Cieľom tohto seminára bolo predstaviť kurz Objav Krista ako jednu z možností pomisijných aktivít vo farnostiach pre veriacich, ktorí budú mať záujem rásť v osobnom vzťahu s Ježišom. Odkiaľ tento kurz pochádza?

Čítať ďalej...

Letný zážitkový tábor

Medzi pravidelné letné aktivity našej farnosti Bratislava – Trnávka patrí letný zážitkový tábor pre mladých od 14. – 18. rokov. Tento rok sa ho zúčastnilo 76 mladých ľudí a o nich sa staralo 18 animátorov. Výnimku medzi animátormi bola toho roku rodinka s dvoma krásnymi deťmi, ktorí sa tiež zúčastnili tábora. Tento rok sme zvolili trošku netradičnú tému tábora a to komunizmus. Prečo ?

Čítať ďalej...

Deň farnosti na Trnávke

Na konci leta keď sa spomína na zážitky a udalosti počas leta prichádza nám na um táto vydarená akcia. O ktorej sme vám ešte nestihli napísať. Udiala sa 6.júna 2010. Slnečné popoludnie, 700 farníkov, rodinná atmosféra, pestrý program – tieto slovné spojenia vystihujú Deň farnosti, ktorý sa uskutočnil v Bratislave na Trnávke.

Čítať ďalej...

Strieborná svadba aj v reholi

Pred 25.rokmi dala svoje ÁNO Bohu. Bolo to v čase totality,kedy nebolo vôbec isté ako sa bude ďalej vyvíjať život rehoľníkov na Slovensku, aj keď tajných. Boh aj napriek vonkajším vplyvom klopal na srdcia ľudí a pozýval ich do hlbších vzťahov s Ním. Dôkazom toho, že sa našli ľudia, ktorí túžili prežívať plnší život s Bohom, je aj sestra Laura Kačmarská.

Čítať ďalej...

Doplnkové informácie